Jedino takvim strahom može da se opravda fotografija snimljena ovih dana u Čačku ispred jedne prodavnice na kojoj se vide kupci kako masovno iznose kolica “vršna” flašama suncokretovog ulja.
Jedan korisnik društvene mreže Tviter podijelio je na ovoj platformi pomenutu fotografiju vidno iznerviran prizorom koji vidi ako je suditi prema opisu: “Dabogda se pržili u njemu”, dok su zatim uslijedile i psovke sa njegove strane za nemarne i kako je napisao “samožive” potrošače.
Fotografija je izazvala slične negativne reakcije i drugih korisnika ove platforme koji su je vidjeli, te su komentarisali kako su ljudi na slici “najniži oblici života”, dok su neki mišljenja da se možda radi i o preprodaji, dok svakako, ono što je za sada poznato jeste da nikakvog razloga sa ovakvim gomilanjem nema, jer hrane ima dovoljno.